Kullanım Koşulları

Yurtdışıemlak.com’da gayrimenkul ilanı ararken belirteceğimiz bazı kurallara uymanız gerekmektedir. Bu kurallar;

Yurt Dışı Emlak Satın almak veya kiralama yapmak isteyen Bireysel Müşterilerimiz için Kullanım Kuralları;
- Bireysel müşterilerin sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır.
- Gayrimenkul arayan bireysel müşterilerimiz ilgilendikleri gayrimenkul ile ilgili olarak Yurdışıemlak.com ile irtibata geçmek istediklerinde sitemizde bulunan telefon numarasından çalışma saatleri içinde arayarak bilgi alabilir veya 7/24 e-mail göndererek yazılı bilgi alabilirler.
- Bireysel müşteriler Yurtdışıemlak.com’da tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.


Yurt Dışı Emlak Satın almak veya kiralama yapmak Kurumsal Müşterilerimiz için Kullanım Kuralları;
- Kurumsal müşterilerin sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır.
- Gayrimenkul arayan kurumsal müşterilerimiz ilgilendikleri gayrimenkul ile ilgili olarak Yurdışıemlak.com ile irtibata geçmek istediklerinde sitemizde bulunan telefon numarasından çalışma saatleri içinde arayarak bilgi alabilir veya 7/24 e-mail göndererek yazılı bilgi alabilirler.
- Kurumsal müşteriler Yurtdışıemlak.com’da tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
- Yurdışıemlak.com beyan ettiğiniz bilgilerinizin doğruluğunu onaylamak için resmi belgelerinizi talep etme hakkını saklı tutar.