fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Aztek Gayrimenkul Projeleri

Enflasyon Karşısında

Enflasyon sorunu karşısında gayrimenkul yatırımları en doğru yatırım araçlarından biridir.

İstikrarlı Ortam

Gayrimenkul yatırımları riski minimuma indiren yatırım araçlarının başında gelmektedir.

Düşük Vergiler

Gayrimenkul proje ve yatırımları her zaman en düşük seviyelerde vergi oranlarına tabidir.

Stratejik Ortaklık

Aztek Gayrimenkul Yatırımları büyük ortaklıkları ve tecrübeleriyle sizlere büyük avantaj sağlar.

Aztek | LUX* Belle Mare - Timelapse making of

Aztek Turizm Yurt Dışı Emlak Projeleri Satılık Evler

KURUMSAL

Aztek Uluslararası Turizm ve Yatırımları 2005 tarihinde kurulmuş olup, kurulduğu tarihle birlikte World Travel Service (WTS) başta olmak üzere iç ve dış turizm ve bağlantılı her türlü organizasyonu, konaklama, taşıma, eğlence gibi sektörlerde yatırımları, iş anlaşmaları ve temsilcilikleri yürütmek üzere faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren World Travel Service, Hot-Holiday, Bulgarian Travel Service (BTC), Full Moon Party, WTS Camps, WTS Education, Mydream.estate, Yurtdışı Emlak, WTS Luxury Collection, Mauritius ve Reunion’da bulunan 9 ayrı LUX* Resorts Tesisleri Aztek Turizm’in gelişimi ve yayılmasında sırasıyla rol oynamıştır.

WORLD TRAVEL SERVICE

Dünyanın dört bir yanındaki yüksek deneyimli operasyon uzmanları ve yerel ofisleri ile seyahat eden tüm gruplar ve bireyler için her türlü seyahat organizasyonunu yürüten ve yaratıcı çözümler sunan WTS İstanbul ofisi Küba Büyükelçiliğinin Küba Vizesi vermeye yetkili kılmış olduğu resmi partner ofisidir.

Resmi partnerleri arasında, Emirates Havayolları, Atlantis The Palm Hotel Dubai, IMG Worlds of Adventure ve Dubai Parks, FIFA, Dorchester & Kempinski & Versace & Armani ve Constance Otelleri yer almaktadır.

Dünyada her sene milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Rio ve Venedik Karnavalı, Hindistan Holi Festivali ve dünya çağındaki birçok karnaval, festival, her türlü konser vb. eğlence aktivitesinde tüm hizmetleri bilet garantisi ile sağlamaktadır. Sanatın en önemli merkezi Avusturya’da ise Salzburg başta olmak üzere Mozart ve tüm klasik müzik konserlerinin sponsoru olduğundan WTS konuklarına etkinlik biletlerini ücretsiz olarak temin etmektedir.

Türkiye’de ve Dünya’da ilk kez, WTS, “Çocuk Dostu” ürünleriyle, çocuklardan kar ve benzeri ücret almamaktadır.

WTS CAMPS: WTS Yaz Kampı Kuzey Yunanistan’ın en ünlü turistik bölgelerinden biri olan Halkidiki yarımadasında yer almaktadır.6-16 yaş arası çocuklara onların çok sevdiği birçok oyun, spor ve etkinliklerden oluşan iyi bir organizasyon içinde eğitim, sportif faaliyetler ve eğlenceyi bir araya getirerek rüya gibi bir tatil sunmaktadır.

WTS EDUCATION: 2013 yılında yapılan dünya üzerindeki en iyi 200 üniversite sıralamasında yer alan Selanik Aristoteles Üniversitesi ve Atina Kapodistrian Üniversitesi WTS Education tarafından hizmet verilen üniversitelerdir.

WTS LUXURY COLLECTION: WTS Lüks Koleksiyonu ile Dünyanın En İyi ve En Lüks Otellerini kişiye özel hizmetlerle deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Ücretsiz gecelemeler, kategori yükseltme, havalimanı transferleri, SPA indirimleri, her şey dahil kategoriye yükseltme ve sürpriz hediyeler sunan WTS Lüks Koleksiyonu rezervasyon öncesi işlemlerde En İyi Fiyat ve Para İade Garantisi veriyor.

LUX* RESORTS & HOTELS

AZTEK Turizm, Dünyanın en lüks otel zincirlerinden LUX Resorts’un Resmi Partneri olarak, Mauritius ve Reunion adalarındaki 9 farklı LUX RESORTS tesisinin konforlu hizmetlerini, çok özel indirim ve fırsatlarla değerli misafirlerine sunmaktadır.

BANANA HOTEL

Banana Beach Hotel’imiz Alanya’nın Obagöl mevkiindedir. Otelimiz 212 odası ve eşsiz plajıyla siz değerli misafirlerini beklemektedir. Her şey dahil konseptinde hizmet veren tesisimizin denize sıfır binası ve arka binası bulunmaktadır. Arka binası plajımıza 150 mt mesafededir. Banana Beach Hotel sizi ve sevdiklerinizi inanılmaz eğlence ve aktivite dolu hayallerinizin tatilini yaşamaya davet ediyor.

HOT HOLIDAY

Hot Holiday Tatil Paketleri Türkiye’de ve Dünya’da büyük yankı uyandırmış olup on binlerce kişiye 1 gece konaklama fiyatına 5 gece konaklama imkânı sağlamıştır. İlk yıllarda Alanya, Antalya, Kemer, Side, Belek, Bodrum, Ayvalık, Marmaris, Kuşadası gibi tatil beldeleri Hot Holiday ürünleri içinde yer almıştır. Sonraki yıllarda aynı satış ve pazarlama politikasıyla Bangkok, Phuket, Pattaya gibi destinasyonlarda Hot Holiday tatil paketleri hizmetlerini sürdürmüştür.

BULGARIAN TRAVEL SERVICE (BTC)

WTS’nin Bulgaristan ve bölgesindeki tüm turizm organizasyonlarını yapan Bulgaristan ofisidir. Sofya başta olmak üzere Bulgaristan’daki spor, kayak, deniz, güneş, spa & termal, kültür & sanat ve gurme turları ile ilgili uzmanlaşmış olup tüm Bulgaristan’daki otel rezervasyonlarını en iyi fiyat ve para iadesi garantisiyle yapmaktadır.

AZTEK GAYRIMENKUL

MYDREAM ESTATE: Mydrem.Estate, dünyanın en güzel koylarına ve sahillerine sahip olan Yunanistan ve Adalarında, başta Amerika olmak üzere Kanada ve Avrupa’dan gayrimenkul satın almak isteyenlere, kiralama ve projelendirme gibi konular dahil olmak üzere hizmet veren bir kuruluştur.

YURTDIŞI EMLAK: Şirketimiz, Yunanistan’daki Üniversitelere eğitim hizmetlerini verirken hem öğrencilerin hem de ailelerin konaklama ihtiyaçları sonucu gerek kiralama gerekse satın alma olarak konut ve ticari gayrimenkul alanında yüksek kalite standartları ile müşteri odaklı hizmet vermektedir. Selanik, Atina, Taşoz, Girit, Korfu, Kavala gibi ana kara ya da adalarda villadan küçük dairelere, otellere kadar geniş bir yelpaze sunmaktadır. Yunanistan’da çalışma ve oturma izni, mülk satın alma ile ilgili ücretsiz danışmanlık ve tavsiyeler, müşteri talebi üzerine arazi mülkiyet, yasal danışmanlık servisleri, gayrimenkul alanında yatırım projeleri, kiralama ve satın alma gibi konular hizmetlerimiz arasındadır.

UNESCO

1972 yılından beri UNESCO tarafından koruma altına alınmaya başlanan, yaratıcı insan dehasının ürünü olan tarihi değerler ve yapıtların bulunduğu merkezler 2017 yılı ikinci yarısında WTS tarafından Dünya Turizmine açılmıştır.

FULL MOON PARTY

WTS, Full Moon Party organizasyonunun Türkiye’deki tek resmi sponsoru ve resmi satış acentesi olarak, dünyanın her bir yanından, sadece barışı ve insanlığı esas alan Full Moon Party severlerin daha geniş kitlelerce bir araya gelmesini sağlamayı amaçlar.

DUBAI & EMIRATES

WTS & EMIRATES İŞ BİRLİĞİ: WTS, Emirates Havayolu’nun Dubai Stopover ürünlerinin Türkiye’deki Tek Yetkili Tur Operatörü’dür. Emirates ile tüm seyahatlerinizde Dubai’de konaklama, transfer, vize ve günlük tur hizmetlerini WTS & Emirates güvencesi ile alabilirsiniz.

DUBAI PARKS: Dünyanın en büyük tema parkları arasında yer alan Dubai Parks and Resorts, WTS ve EMIRATES Havayolu iş birliği ile sınırsız eğlenceyi misafirlerine sunmaktadır. Dubai Stopover paketi alan ailelerin çocukları için dönemsel olarak Dubai Parks giriş bileti WTS ‘nin hediyesi olarak ücretsiz temin edilmektedir.

ATLANTIS THE PALM HOTEL, DUBAI: WTS’nin Genel Satış Acentesi olduğu, Palm Cumeyra Adası’nda yer alan 5 yıldızlı Atlantis The Palm Hotel, özel kumsal alanına ve muhteşem Arap Körfezi manzarasına sahiptir. Tesis, yunuslarla yüzme olanağının ve su altı akvaryumunun yanı sıra Aquaventure su parkı ve Lost Chambers Akvaryumu’na ücretsiz giriş imkânı sunmaktadır. WTS, Tüm konuklarına, dönemsel olarak ücretsiz oda yükseltmeleri, ücretsiz akşam yemekleri ve birçok sürprizler sunmaktadır.

Aztek Turizm Yurt Dışı Gayrimenkul Projeleri

Aztek Uluslararası Turizm ve Yatırımları kurulduğu tarihten itibaren World Travel Service temsilcisi olarak önce Bulgarian Travel Service (BTC), Full Moon Party, WTS Camps, WTS Luxury Collection, Mauritius ve Reunion’da bulunan 9 ayrı LUX* Resorts Tesisleriyle, FİFA ve Emirates ile yaptığı iş ortaklıkları sonrasında Gayrimenkul sektörüne Yurtdışı Emlak iş birliğiyle girmiştir.

Aztek Turizm Yurt İçi Gayrimenkul Projeleri

Aztek Uluslararası Turizm ve Yatırımları kurulduğu 2005 tarihinden itibaren World Travel Service temsilciğiyle birlikte dünyanın en önemli kurumları olan FIFA ve Emirates iş birliğiyle Turizm’in gelişimi ve yayılmasında büyük rol oynamıştır.

Aztek Turizm Yurt Dışı ilişkilerinin yanı sıra Hot Holiday Tatil Paketleriyle Yurt İçindeki dinamikleri arttırdığı dinamikleriyle birlikte Alanya Gayrimenkul Yatırımlarıyla da hizmet vermektedir.

İş Ortaklarımız