fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Panaroma Çamlıca Evleri

İstanbul’un en prestij noktasında ayrıcalıklı bir yaşamın keyfini çıkarın.

Çamlıca Tepesi, İstanbul’ın en popüler ve en güzel olan yerlerinden birisi konumundadır. Üsküdar’ın yaklaşık 4 km. kadar sırtlarında yaklaşık 250 metrelik bir tepede bulunan Çamlıca Tepesi İstanbul manzarası eşliğinde çevre sakinlerine ve İstanbullulara muhteşem atmosfer sunar.

Çamlıca Tepesi, Büyük Çamlıca ve Küçük Çamlıca olarak ikiye ayrılıyor.

Büyük Çamlıca Tepesi İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesi sınırlarında yer alır. Büyük Çamlıca Tepesi (Sefa) denizden 268 m yüksekliktedir ve Nurbaba Tekkesi (Bektaşi) ve Küçük Çamlıca Televizyon Kulesi burada yer alır.

Turing Başkanı Merhum Çelik Gülersoy tarafından restore edilerek halka kazandırılan ve tepede yer alan Büyük Çamlıca tesisler gerek doğal ve manzaralı bir konuma sahip olması gerekse hoş ve temiz havası yüzünden yerli yabancı turistlerin uğrak yeridir.

İşte Yurt Dışı Emlak sizlere Çamlıca tepesinde ‘Panaroma Çamlıca Evlerinde’ muhteşem bir yaşamı başlatıyor…

Panaroma Çamlıca Evleri

Hayallerinizi yaşayın

Çamlıca’da hayallerinizi yaşayacağınız yeni bir yaşam alanı doğuyor. Panaroma Çamlıca Evleri ile İstanbul’un en prestij noktasında ayrıcalıklı bir yaşamın keyfini çıkarın.

Yurt Dışı Emlak, Aztek Uluslararası Turizm ve Yatırımları tarafından 2015 yılında kurulan Aztek Gayrimenkulleri Uluslararası inşaat sektörün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almaktadır.

Başta Yunanistan olmak üzere hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Aztek Gayrimenkulleri yoğun ilgiyle karşılanan projelerine Panaroma Çamlıca Evleri ile hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bize Ulaşın

Panaroma Çamlıca Evleri için bizimle iletişime geçin.

    Karakter: 1000