fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Atina’da 125 m² Satılık Ev

Emlak Detayları

Atina’da satılık 125 metrekare ev. Daire 4. katta yer almaktadır. 2 yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Düz ön düzen vardır. Şömine, klima, tenteler ve ısıtma mevcuttur. Binada asansör vardır. Kurulu bir alarm sistemi var. Mülkiyet dahil ekstralar: otopark, garaj. Tesiste özel kullanım için bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

Daire komplekste yer almaktadır. Kompleks yüksek modern bir konut binasıdır. Buna ek olarak, 2010 yılında kompleks uluslararası mimari standartlar konusunda “2007-2009 En İyi Uygulanan Proje” ödülüne layık görüldü. Kompleks, merkezi atriyum çevresinde dört (4) kattadır ve 41 daire ve üç (3) ticari binadan oluşmaktadır. Binada dört hava sirkülasyon sistemi, ayrıca dairelere kolay erişim için asansörler ve merdivenler bulunmaktadır. 2 bodrum katında otopark, depolama alanları ve ısıtmalı su bulunan ortak bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

Havuz hem içte hem dışta bulunur, dış taraf avluya bakar. Yüzme havuzu tüm yıl boyunca kullanılmaktadır. Soyunma odaları ve küçük bir spor salonu vardır. Bina Yönetim Hizmeti ünlü şirket tarafından işletilmektedir ve hizmetler arasında bir bahçıvan, süpürme aracı, pencere temizleme, hamal servisi, video izleme ve alarm sistemleri bulunmaktadır.

Daire Keramikos bulunmaktadır.

  • ID: 112
  • Görüntülenme: 547