fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Atina’da Satılık 30 m² Daire

Emlak Detayları

Atina’da Satılık 30 m² eşyalı dairemiz Pire’nin kalbinde yer alan Casa de Piraeus projesi denize sadece 850 m mesafede yer almaktadır. 6 katlı binada toplam 20 adet farklı m²’lerde satılık daire bulunmaktadır.

Casa de Piraeus projesi Pire’nin kalbinde 102 Praxitelous str. adresinde yer alan 6 katlı bir binadır. Yirmi (20) servisli daireye dönüştürüldü. Özellikle Atina ve Pire gibi şehirlerde mobilyalı konuta talep pandemiden bu yana istikrarlı bir şekilde artıyor. Farklı bir hedef kitleye sahip; üniversite öğrencileri, şehir gezginleri ve iş seyahati pazarı (yönetici konaklaması), anahtar teslimi bir mikro daireye sahip olmak, yapılabilecek en sağlam yatırımlardan biridir.

Pire canlı bir şehir; Pire Üniversitesi ve Pire Teknolojik Eğitim Enstitüsü’nün varlığı her dönem tonlarca öğrenciyi çekmektedir. Ayrıca kasabada Kültürel etkinlikler ve ilgi çekici yerler de sunulmaktadır: Elektrikli Demiryolları Müzesi, Yunanistan Denizcilik Müzesi, Pire Ulusal Galerisi, Pire Arkeoloji Müzesi.

Pire, perakende seçenekleri, büyük markalar/marka isimleri, çeşitli yemek/restoran seçenekleri ve lüks gece hayatı sunan köklü bir belediyedir. 7/11 mağazalarından eczanelere, hastanelere, doktorlara ve okullara kadar günlük yaşam hizmetleri ayağınızın altında.

Şehir merkezi: 350 m
Metro: 350 m
Havalimanı: 39,4 km
Hastane: 1,2 km
Sahil: 850 m
Otobüs: 190 m
Alışveriş Pazarı: 69 m
Tabiat Parkı: 1,3 km
Akropolis: 8,1 km

  • ID: 5331
  • Görüntülenme: 461