fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Yunanistan Golden Visa Selanik Orfanidou 6

Emlak Detayları

Yunanistan Golden Visa Projemize konu olan binadaki satılık dairelerimiz, Selanik merkezinin en önemli noktalarından birinde, Orfanidou 6 adresinde bulunmaktadır.

Şehrin en canlı ve merkezi meydanı ve olan Aristotelous Meydanına 800 metre ve Ladadika’ya sadece 400 metre uzaklıktadır.

Denizden ve Yolcu Limanından 500 metre içeride olup, şehrin en merkezi caddesi olan Tsimiski Caddesine 450 metre mesafede yer alır.
Projeye konu olan daireler 2000 yılında inşa edilmiş sekiz katlı bir binanın 8. katında, biri (D:1) binanın ön cephesinde diğeri (D:2) arka cephesinde yer almaktadır.

Tüm kat ful restorasyona tabidir.

Daireler, tüm pencereleri çift camlı, Daiken klima dâhil ful ankastre donanımlı, samsung çamaşır makinesi ve ful eşyalı olarak teslim edilecektir.

Restorasyon çalışmaları Ocak 2023’te başlamış olup, Eylül 2023’te tamamlanacaktır.

Daire 1; 63 m2 kullanım alanına sahip olup, Amerikan mutfaklı salon, oda, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Binanın ön cephesinde yer almaktadır.

Daire 2; 63 m2 kullanım alanına sahip olup, Amerikan mutfaklı salon, oda, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Binanın arka cephesinde yer almaktadır.

Yunanistan Golden Visa Projemize konu olan iki dairemizin her birinin fiyatı 270.000 Euro olup aylık 800 Euro kira sözleşmesiyle minimum 3 yıllık projenlendirme yapılabilmektedir.

Dairelerimiz Selanik ve Avrupa’nun en keyifli bölgesi olan Ladadika’ya 2 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Ladadika, Arnavut kaldırımlı sokakların hareketli tavernalar, bistrolar ve eski zeytinyağı dükkanlarında yer alan espresso barlarla dolu olduğu canlı bir eğlence merkezidir.

Dans kulüpleri, İllüzyon Müzesi’ne ve turistler arasında popüler olan Morichou Meydanı’na yakındır.

Sanat, film ve fotoğraf müzeleri, her yıl düzenlenen Selanik Uluslararası Film Festivali etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır.

Plans

Dairenin Planı

Kat Planı

  • ID: 4759
  • Görüntülenme: 806