fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Halkidiki’de 160 m² Satılık Villa

Emlak Detayları

Halkidiki’nin Pallini bölgesinde 160 m² satılık villa denize sadece 650 mt mesafede yer almaktadır. Kompleks, alanları 160 m² ile 175 m² arasında değişen 6 adet iki katlı villadan oluşmaktadır. Tüm iki katlı daireler geniş, güneşli, özel bahçeli ve özel havuzludur (24-27 m²). Havuzların tasarımı tüm komplekse bir süreklilik ve özel bir tarz kazandırıyor.

Tüm villalar bodrum, zemin kat ve çatı katından oluşmaktadır. Her birinde ikisi bodrumda, diğer ikisi birinci katta olmak üzere 4 geniş yatak odası bulunmaktadır. Ayrıca her iki katlı dairenin her katta birer adet olmak üzere 3 banyosu bulunmaktadır. Her ev için üç araçlık park yeri, güneş enerjili su ısıtıcısı, ısı pompası ısıtması için ön kurulum ve güvenlik kameraları için ön kurulum mevcuttur. Tamamen çalışır durumda bir klima sistemi ve alarm sistemi de teslim edilir.

Tesisler denize sadece 10 dakika (650m.) mesafededir. Hepsi eşsiz deniz, dağ ve şehir manzarasına sahiptir. Tasarım toprak renkleri ve doğal malzemelerle modern olacak.

İnşaatı devam eden yeni kompleksin 2024 yılında tamamlanması planlanıyor. Mimari ekibimiz tarafından benzersiz konfor ve işlevsellik sunacak şekilde tasarlandı. Son olarak konut tasarımlarının kat planlarında konforları açısından ufak değişiklikler olabileceğini de belirtmekte fayda var.

  • ID: 5032
  • Görüntülenme: 53