fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Halkidiki’de 99 m² Satılık Ev

Emlak Detayları

Halkidiki’nin Pallini bölgesinde 99 m² satılık müstakil ev denize sadece 380 m mesafede yer almaktadır.

Mimari ekip tarafından benzersiz bir konfor ve işlevsellik sunmak üzere tasarlanan kompleks şu anda yapım aşamasındadır ve 2024 yılında tamamlanacaktır. Kompleks, her biri bodrum ve zemin kat seviyelerinde bir maisonette ve birinci katta ve binanın çatı katında ikinci bir maisonette olmak üzere 3 binadan oluşmaktadır. Bahçeli maisonetlerin brüt taban alanı 99 m² ve taban alanı 111 m²’dir. Tüm maisonetler geniş ve güneşlidir.

Her bir zemin kat bahçeli maisonette bodrum ve zemin kat olmak üzere iki kattan oluşmaktadır. Her birinin bodrum katında bulunan 2 geniş yatak odası vardır. Ayrıca her katta birer tane olmak üzere 2 banyo bulunmaktadır. Oturma odası zemin katta yer almaktadır ve bahçeye bakmaktadır. Her biri için bir park alanı, güneş enerjili su ısıtıcısı, ısıtma için ön kurulum ve güvenlik kameraları için ön kurulum bulunmaktadır. Ayrıca tam işlevli bir soğutma sistemi ve alarm sistemi de teslim edilmiştir.

Mülkler denize sadece 5 dakika (380 m) uzaklıktadır. Mimarileri toprak renkleri ve doğal malzemelere dayalı modern tarzda olacaktır. Son olarak, evlerin konforundan faydalanmak için kat planlarında küçük değişiklikler olabileceğini belirtmekte fayda var.

  • ID: 5156
  • Görüntülenme: 175