fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Yunanistan Golden Visa Selanik Vikopoulou Projesi

Emlak Detayları

Yurt Dışı Emlak Yunanistan Golden Visa yatırımcıları ve aileleri için çalışmalarını Aztek Gayrimenkullerinin Kira Garantili Projeleriyle verimli hale getiriyor.

Yunanistan Golden Visa Selanik Vikopoulou Projesi

Aztek Gayrimenkullerinin Kira Garantili Projeleri kapsamındaki Yunanistan Golden Visa Selanik Vikopoulou Projesi

Yunanistan Golden Visa projemizdeki daire, şehir merkezinin biraz doğusunda, Selanik’in çok talep gören Vikopoulou bölgesinde, modern bir apartmanda bulunmaktadır.

70 metrekare kapalı alan sahip olan daire, şehrin tüm doğu bölgesini boydan boya kat eden merkezi cadde üzerinde, mükemmel ve merkezi bir konumda, bulunduğu apartmanın 7. katında, yer almaktadır. 2022 yılında aynı kattaki diğer üç daire ile birlikte tamamen yenilenmiştir.

Katın ortak alanları ve tüm bina tamamen restore edilirken, asansör ve merkezi telefon sistemi yenilenmiş, tüm binanın mermerleri cilalanmış, yağlı boyası yapılmıştır. Yeni elektrik, temiz ve pis su tesisatı döşenmiştir.

Tadilat sırasında yüksek kaliteli malzemeler kullanılmış olmasının yanı sıra, kullanılan tüm ahşaplar masiftir.

Amerikan mutfaklı 1 salon, 1 oda, 1 banyo ve 25 metrekare balkon alanlarından oluşmaktadır. Full eşyalı ve tam donanımlı olup, müstakil doğalgaz ısıtma sistemi ve her alanda klima mevcuttur.

Tüm pencereler çift camlıdır. Denize sadece 240 metre, kentin kültür hayatının incisi olan Müzik Sarayı’na 900 metre, şehrin en canlı ve merkezi meydanı ve olan Aristotelous Meydanına 4.200 metre, Selanik’in Makedonya Uluslararası Havalimanına 12,5 km mesafededir.

Yunanistan Golden Visa Selanik Vikopoulou Projesindeki Daire ful eşyalı olup, aşağıdakiler mevcuttur:

– Buzdolabı
– Ankastre Ocak
– Ankastre Fırın
– Kurutma Özellikli Çamaşır Makinesi
– Klima (2 adet)
– Televizyon (49 inç 4K)
– Görsellerdeki diğer mobilya ve eşyalar

Yunanistan Golden Visa Selanik Vikopoulou Projesindeki Dairemizki Tüm mobilya ve eşyalar yeni satın alınmış olup, faturalı ve garantilidir.

Fiyat: €280.000 / Kira getirisi: Aylık €1.000

  • ID: 4602
  • Görüntülenme: 563