fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Yunanistan Golden Visa Selanik Monastiriou 58

Emlak Detayları

Yurt Dışı Emlak Yunanistan Golden Visa yatırımcıları ve aileleri için çalışmalarını Aztek Gayrimenkullerinin Kira Garantili Selanik Monastiriou 58 Projesiyle verimli hale getiriyor.

Yunanistan Golden Visa Kapsamında Projeye konu olan bina, kent merkezine çok kısa bir mesafede, batıda, tren istasyonunun yanında Monastiriou 58 adresinde bulunmaktadır.

Şehrin en canlı ve merkezi meydanı ve olan Aristotelous Meydanına 2 km ve Ladadika’ya 1,5 km uzaklıktadır.

Bölgeye yakın bir büyük park ve Yahudi Müzesi inşa edilmektedir. Bu ve benzeri çalışmalar bölgenin kalkınmasına ve değerinin artmasına yol açmaktadır.

Projeye konu olan daireler 1973 yılında inşa edilmiş dört katlı bir binanın –zemin katındaki dükkânın iki kat yüksekliğinde olması nedeniyle normalden daha yüksek olan- 1. katında bulunmaktadır. Tüm kat ful restorasyona tabidir.

Tüm daireler, tüm pencereleri çift camlı, klima dâhil ful ankastre donanımlı ve ful eşyalı olarak teslim edilecektir. Restorasyon çalışmaları Ocak 2023’te başlamış olup, Eylül 2023’te tamamlanacaktır.

Restore edilmekte olan katta toplam 6 daire olacaktır.

40 m2 kullanım alanına sahip iki daire (Daire 1 ve Daire 4), binanın ön cephesinin iki köşesinde bulunmakta olup, Amerikan mutfaklı salon, paravan bölmeli oda, banyo ve balkondan oluşmaktadır.

35 m2 kullanım alanına sahip iki daire (Daire 2 ve Daire 3), binanın ön cephesinin orta bölümünde bulunmakta olup, Amerikan mutfaklı salon, paravan bölmeli oda, banyo ve balkondan oluşmaktadır.

Diğer iki daire (Daire 5 ve Daire 6), binanın arka cephesinde bulunmaktadır.

Daire 5; 52 m2 kullanım alanına sahip olup, Amerikan mutfaklı salon, oda, banyo ve balkondan oluşmaktadır.

Daire 6; 53 m2 kullanım alanına sahip olup, Amerikan mutfaklı salon, oda ve banyodan oluşmaktadır.

110.000 € olan daire aylık 400 €
145.000 € olan daire aylık 550 € kira sözleşmesiyle minimum 3 yıl boyunca projelendirilebilmektedir.

Golden Visa kapsamında projelendirdiğimiz dairelerimiz Yunanistan’daki ilk premium alışveriş merkezinde olan One Salonica’ya sade 5 dakika yürüme mesafesindedir.

One Salonica kapalı alış veriş 100’den fazla butik , restoran, kafe ve sinemaya ev sahipliği yapan yeni nesil bir alışveriş deneyimi , ile tüm Yunanistan ve güney Avrupa’da kısa sürede önemli bir cazibe merkezi haline geldi.

Her zevke uygun uluslararası üne sahip markaları piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla birleştiren Alışveriş merkezi Polo Ralph Lauren, Boss, Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Κalogirou, Calvin Klein, Under Armour, Zara Kids, Guess, Mango, Diesel, Pinko, KIKO Milano, Gant, Lacoste, Puma, Nautica, Camper, Geox, Champion, Sephora gibi dünyaca ünlü markaları da içinde bulundurmaktadır.

Özellikler

Video

Plans

  • ID: 4730
  • Görüntülenme: 1176