fbpx
+90 (212) 253 33 50
İstanbul, Türkiye
info@yurtdisiemlak.com

Selanik Kalamaria Satılık Daire

Emlak Detayları

Selanik deniz kenarında bulunan Kalamaria bölgesininde karşılıklı iki binada bulunan toplam 5 satılık daire söz konusudur. Her ikisi de 7 katlı olan ikiz binalarda tüm diğer daireler satılmış olup, birinde 1 dublex daire (AF9 – B1) ve diğerinde ise 2’si dublex (AF10 – C1 ve C2) ve ikisi düz daire (AF10 – A1 ve B1) olmak üzere 4 daire satışa açık bulunmaktadır.

Binalar asansörlü olarak sıfırdan inşa edilmekte olup, kaba inşaatı tamamlanmıştır ve bir dublex daire (AF9 –B1) Mayıs sonunda diğer 4 daire ise Eylül sonunda teslim edilecektir.

Daireler şehir merkezinin doğusunda, Selanik’in çok talep gören ferah bir bölgesinde bulunmaktadır. Denize sadece 150 metre, şehrin en canlı ve merkezi meydanı olan Aristotelous Meydanına 8 km, Selanik’in Makedonya Uluslararası Havalimanına 8 km mesafededir.

Toplam 7 katlı, asansörlü bir binanın, 3. ve 4. katlarında bulunan, Amerikan mutfaklı salon, iç balkonlu oda, banyo ve iki balkondan oluşan toplam 53 m 2 dublex daire olacaktır.

Selanik deniz kenarında bulunan Kalamaria bölgesininde karşılıklı iki binada bulunan toplam 5 daire söz konusudur.

Kaba inşaatı tamamlanmış olup, Mayıs ayında teslim edilecektir. Her iki katının da bağımsız girişleri olmasının yanı sıra alt ve üst katları iç merdiven ile bağlantılıdır. Alt katında Amerikan mutfaklı bir salon, banyo ve balkon olup, üst katı iç balkonlu bir oda ve balkon alanlarından oluşmaktadır. Müstakil doğalgaz ısıtma sistemine sahip dairenin pencereleri enerji tasarruflu, çift camlı olacaktır.

Toplam 7 katlı, asansörlü bir binanın, 1. katında bulunan, Amerikan mutfaklı ve yemek bölümlü bir salon, iki oda, banyo ve iki balkondan oluşan toplam 116 m 2 daire olacaktır. Kaba inşaatı tamamlanmış olup, Eylül ayında teslim edilecektir. Müstakil doğalgaz ısıtma sistemine sahip dairenin pencereleri enerji tasarruflu, çift camlı olacaktır.

Toplam 7 katlı, asansörlü bir binanın, 2. katında bulunan, Amerikan mutfaklı ve yemek bölümlü bir salon, iki oda, banyo ve iki balkondan oluşan toplam 116 m 2 daire olacaktır. Kaba inşaatı tamamlanmış olup, Eylül ayında teslim edilecektir. Müstakil doğalgaz ısıtma sistemine sahip dairenin pencereleri enerji tasarruflu, çift camlı olacaktır.

Toplam 7 katlı, asansörlü bir binanın, 3. ve 4. katlarında bulunan, Amerikan mutfaklı salon, iç balkonlu oda, banyo ve balkondan oluşan toplam 57 m 2 dublex daire olacaktır. Kaba inşaatı tamamlanmış olup, Eylül ayında teslim edilecektir. Her iki katının da bağımsız girişleri olmasının yanı sıra alt ve üst katları iç merdiven ile bağlantılıdır. Alt katında Amerikan mutfaklı bir salon, banyo ve balkon olup, üst katı iç balkonlu bir odadan oluşmaktadır. Müstakil doğalgaz ısıtma sistemine sahip dairenin pencereleri enerji tasarruflu, çift camlı olacaktır.

Toplam 7 katlı, asansörlü bir binanın, 3. ve 4. katlarında bulunan, biri iç balkonlu iki salon, oda, mutfak, iki banyo ve dört balkondan oluşan toplam 142 m2 dublex daire olacaktır.

Kaba inşaatı tamamlanmış olup, Eylül ayında teslim edilecektir. Her iki katının da bağımsız girişleri olmasının yanı sıra alt ve üst katları iç merdiven ile bağlantılıdır. Alt katında salon, mutfak, banyo ve iki balkon olup, üst katı iç balkonlu bir salon, oda, banyo ve iki balkondan oluşmaktadır. Müstakil doğalgaz ısıtma sistemine sahip dairenin pencereleri enerji tasarruflu, çift camlı olacaktır.

Projenin detaylarını görmek için PDF dosyasını açabilirsiniz.

Yunanistan-Selanik-Kalamaria-Satilik-Evler-AF – 9-10

 

  • ID: 4869
  • Görüntülenme: 647
Golden Visa
Organization: Aztek Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırımları
All by Golden Visa